Mutfak Yolu toplum yararı amacı ile kurulmuş bir yemek tarifleri platformudur. Görünüş itibariyle yiyecek ve içecek sektörü üzerine temellendirilmiş bir organizasyon gibi görünse de yine kullanıcı yararına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünlerin ve hizmetlerin kapsamlı bir şekilde tanıtımı yapmayı memnuniyetle kabul eder. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, sponsorluk ve ortaklık sisteminden elde edilen kaynakların dönüşümü, sağlam temellere dayandırılan Mutfak Yolu platformunun güçlendirilmesi ve geliştirilmesi çerçevesinde değerlendirilmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda firmalar, kurumlar ve şirketler için stratejik kanallar temin edebilmektedir. Mutfak Yolu projesi sayesinde markalar ve hizmetler her gün on binlerce kitleye ulaştırılır.

Mutfak Yolu’na Reklam Vermek için 6 Sebep

 

1- Her gün binlerce kullanıcı MutfakYolu’nu ziyaret eder.

Dünya genelinde en çok kullanılan Google, Yandex, Bing ve bir çok arama motorlarından kullanıcılarımız yapmış oldukları organik aramalar sonucunda Mutfak Yolu’nu ziyaret etmektedirler. Ayrıca üzerine titrediğimiz Sosyal Medyada da tanıtım çalışmalarımız ve Marka bilinilirlik etkinliklerimiz devam etmektedir. 

2 – Gelen ziyaretçiler hemen çıkıp gitmezler

Yaptığımız analizler ve istatistikler sonucunda sitemizden faydalanan kullanıcıların faydalandıkları sayfa içeriğinin haricinde diğer içerikleri de incelediklerini görüyoruz. Mutfakyolu’nu ziyaret eden 1 (tekil) kullanıcı ortalama 8 sayfa gezmektedir. 

3 – Takipçilerimizle sıkı bağlar kurduk

Facebook sayfamızın açılmasından çok bir süre geçmesine rağmen binlerce okurumuz sayfamızı beğenerek bizi sürekli olarak takip etmeyi seçti. Ayrıca Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya alanlarında da kullanıcılarımıza hitap ediyoruz. Paylaşımlarımız ilgiyle ve geri dönüşümü yüksek bir şekilde takip edilmektedir.

4 – Her an aktiflik, her an yenilik

MutfakYolu, Türkiye’nin en kaliteli sunucularında barındırılmaktadır. Sitemizi gezerken sayfa yüklenme süresinden de fark edebilirsiniz. Yaptığımız anlaşma neticesinde 6 saatte bir veritabanı yedeklemesi yapılmaktadır. Site editörleri ve özgür üyelerimiz yeni içerikler eklerler, böylece her geçen gün, bir önceki güne nazaran bir adım daha öndeyiz. Sistem geliştiricilerimiz daha iyi hizmet için sürekli çalışırlar.

5 – Sponsorluk Sayfamız

Sponsorluk ve Ortaklık sistemiyle çalıştığımız firmaların yer aldığı bir bölümümüz bulunmaktadır. (Bu bölüm için lütfen Tıklayınız) Daha önce çalıştığımız site sponsorlarımızı asla unutmayız, gerektiğinde hiçbir beklentiye girmeden, kitlemize faydalı olabileceğini düşündüğümüz çalıştığımız sponsorlarımızın ürün ve hizmetlerini referans olarak göstermekten çekinmeyiz. Tabi ki bu çalışmakta olduğumuz sponsorlarımız için de geçerlidir.

6 – Her ihtiyaca her açıdan yanıt verebilme

MutfakYolu kendisi ile çalışmak isteyen kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt verebilecek kapasitededir. Bu doğrultuda iş ortaklarımızın isteklerine göre çeşitli uygun reklam seçenekleri sunabilmektedir.

 

 

 

Öneri ve Talepleriniz için lütfen aşağıdaki mail yoluyla bizimle iletişime geçiniz.

Sitede Neden Reklam Görüyorum ?

* Reklamlar içeriğin her zaman hızlı, ücretsiz ve kaliteli bir şekilde sunulması için gereklidir.

* Reklamlar kullanıcıların ilgi alanlarına yönelik olarak gösterilir.

* Tanıtım ve reklamlar internetin olmazsa olmazıdır.

 

Son Düzenlenme: 19.04.2018