”Hayatta en güzel şeylerden birisi de güzel bir şeyler hazırlayıp onu güzel insanlara ikram etmektir. Bu insana hazzın da üstünde olan bir duygu katar..ve aslında herkes iyi bir aşçıdır.”

Merhaba Değerli Mutfak Yolu okuyucularımız,

Siteyi kurmadan önce biricik annem bana böyle bir fikrinin olduğundan ve bunu derhal hayata geçirmek istediğinden bahsetmişti…Uzunca ve detaylı bir arayışın sonunda MutfakYolu.Com adresinin sizlere hitap etmemiz açısından çok güzel ve eğlenceli olacağını düşündük.

Gökhan KAYACI

.:: SİTE YETKİLİ VE EDİTÖRLERİ  ::.

Aysel Kayacı (Site Sorumlusu – Baş Yazar- İçerik İnceleme)

Popülerlik Puanı
84%

Aysel-Kayaci

Evli ve 3 çocuk annesi olan Aysel Kayacı boş zamanlarında mutfakta yeni lezzetler keşfetmeye bayılıyor.Son zamanlarda ise yaşadığı ve aynı zamanda memleketi olan Malatya’ya ait yöresel lezzetler üzerinde uzmanlaşmak istiyor.Kendisi her zaman şöyle der ” İyi bir vücut , iyi bir kafa ve iyi bir beslenme.”

 

 

Merve Gedik (Editör)

Popülerlik Puanı
82%

merve gedik

Blog yazarı, fotoğrafçı, gezgin ve aynı zamanda iyi bir aşçı.

Ercan Tuna (Sosyal Medya Sorumlusu – Editör)

Popülerlik Puanı
12%

Ercan-Tuna Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisi. Öğrenciliğinin yanı sıra değişik lezzetlere ilgi duyan ve yemek yapmayı bir görev değil zevk olarak kabul eden biri.

 

 

Çidem Yılmaz (İçerik Yönetim -Editör – Süper Editör)

Popülerlik Puanı
100%

Editor-Cigdem   Mutfak Yolu projesinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Web sayfamızı oluşturan, tasarlayan ve bize bu güzel deneyimleri yaşatan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sitemizi iyi inceleyin; çünkü aradığınızdan çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız ;)

Burak Yavuz (İçerik Kontrol -Editör)

Popülerlik Puanı
32%

burak yavuz mutfakyoluAblam bile benden yemek yapmamı bekliyorsa, işte o zaman kendime iyi bir aşçı unvanı verebilirim :)

Bengü Çetin (Editör)

Popülerlik Puanı
48%

 Herkese merhabalar, Antalya’dan sizlere ulaşıyorum ve bu güzel sitede sizin gibi güzel okurlara birbirinden lezzetli tarifleri buluşturmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Herkese şimdiden ortaya çıkardıkları lezzetleri tüketirken afiyet olsun.

Elif Solmaz Türk (Editör)

Popülerlik Puanı
21%

mutfakyolu-editor-zahide Eğer mutfakta lavabonun başına geçtiyseniz, bulaşıkları yıkayın; başka bir şey düşünmeyin. (Julia Robert)

Türkan Özpolat (Editör )

Popülerlik Puanı
30%

turkan-ozpolat Harika lezzetler sizlerle !

Mümtaz Türköver (Editör )

Popülerlik Puanı
40%

mutfakyolu-yazarlarımızdan-mumtaz-turkover Sevgi sofrası:Bir kuru ekmek ,bir soğan bir de sevgi… »

Hatice Öksüz (Editör )

Popülerlik Puanı
70%

545310_350860441674079_794539509_n

Sofya Yıldız (Editör )

Popülerlik Puanı
24%

sofya-yildiz

Suzan Pateli (Editör )

Popülerlik Puanı
45%
Baby girl 5mos. old.

benim küçük bebeğim

Hasan Yıldırım (Hukuki İşler – Avukat)

Popülerlik Puanı
12%

avukat

”Adaletin kılıcı ile vuran kol, ne kadar zayıf olursa olsun, gene kuvvetlidir.”

Gökhan Kayacı (Root – Tasarım ve Sistem Geliştirme – Editör)

Popülerlik Puanı
99%

Ne En çok sevdiği şeylerden birisi de tarifler dışında kalan şeyleri denemektir. Belki o yemek lezzetli olmaz ; ancak lezzete giden yolda ufak bir adımdır.

Tüm bunların yanında Mutfak Yolu projesinin daha iyi bir işlevsellik kazanması için her geçen gün biraz daha fazla çalışıyor.

Mutfak Yolu Ailesine Katılın

İsteyen her kullanıcı MutfakYolu.Com’da editör olabilmektedir. MutfakYolu özgün yazarlar ve özgür kullanıcılar tarafından oluşturulan bir platformdur. Başlangıçta gönderdiği içerikleri kontrol edilen kullanıcılar, yeterlilik seviyesine ulaştıklarında kendi içeriklerini özgürce yayınlarlar. Daha sonra ise bir üst seviye olan içerik kontrol yetkisine sahip olabilirler.
humans.txt

 

Son Güncellenme tarihi : 26.11.2014 , 02:43