Merhaba değerli takipçilerimiz ve okurlarımız,

Her gün gelişen ve zenginleşen içeriğimizle , sizleri yeni tariflerle buluşturmanın mutluluğu ile her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Gelişen her projenin yeni zirveler elde etmesinde proje dışı bireylerin projeye destek vermelerinin ve projenin yapısında bir yere sahip olmalarının önemi büyüktür. Bu sebeple sizlerin de desteğini bekliyoruz 🙂

 

 

Web sayfamıza üye olarak siz de kendi tariflerinizi insanlarla paylaşmak ister misiniz ?

Cevabınız EVET ise ; lütfen Buraya tıklayarak üyelik kaydınızı gerçekleştirin. Üyelik kaydınızı yaparken lütfen aktif olarak kullandığınız mail adresinizi yazınız. Üyelik kaydınız yapıldıktan sonra size bir mail ile Kullanıcı Adı ve Şifre göndereceğiz. Gönderdiğimiz mail posta kutunuzda ”Gereksiz, Spam” kısmına düşebilir. Lütfen o kısma girerek gönderdiğimiz maili kontrol ediniz. Yeni e- postaların o kısma düşmemesi için mesajın içerisinde ”Gereksiz Değil” ”Bu mail Güvenli” , vb. seçenekleri seçmeniz yeterli olacaktır. Sistemin size gönderdiği şifre ile giriş yaptıktan sonra yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Nasıl İçerik Gönderebilirim ?

Buraya tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz.Giriş Yaptıktan sonra kullanıcı panelindeki ”Yazılar” kısmından ”Yeni Ekle‘ tıklayarak yazı gönderebilirsiniz.Açılan sayfada Tarif Başlığı ve Tarif içeriğini girdikten sonra dilerseniz Resim ve Anahtar Kelime ekleyebilirsiniz.Tarifinizi sisteme kaydetmek için ”İnceleme İçin Gönder” tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.Göndermiş olduğunuz yazılar Editörlerimiz tarafından incelendikten varsa hataları giderildikten sonra yayına sunulacaktır.

Kayıt Olmadan Tarif Göndermek İstiyorum

Sitemize kayıt olmanızı ve ailemize katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz; ancak bunu yapmak istemeyen kullanıcılarımız eğer tariflerini bizimle paylaşmak istiyorsanız mutfakyolu@gmail.com adresinden tariflerinizi bize gönderebilirsiniz.

 

 

Son düzenleme : 22.12.2013

 

Top