Mutfak Yolu toplum yararı amacı ile kurulmuş bir platformdur. Görünüş itibariyle yiyecek ve içecek sektörü üzerine temellendirilmiş bir organizasyon gibi görünse de yine kullanıcı yararına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünlerin ve hizmetlerin kapsamlı bir şekilde tanıtımı yapmayı memnuniyetle kabul eder. Çünkü sponsorluk ve ortaklık sisteminden elde edilen kaynaklar gene platformun geliştirilmesi çerçevesinde değerlendirilmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda kurumlar ve şirketler için stratejik kanallar temin etmektedir. Mutfak Yolu projemiz sayesinde markanız her gün binlerce kullanıcıya ulaşacaktır.

MutfakYolu’na Reklam Vermeniz için 6 Sebep

 

1- Her gün binlerce kullanıcı MutfakYolu’nu ziyaret eder.

Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarından kullanıcılarımız yapmış oldukları aramalar sonucunda web sayfamızı ziyaret etmektedirler.

2 – Gelen ziyaretçiler hemen çıkıp gitmezler

Yaptığımız analizler sonucunda sitemizden faydalanan kullanıcılarımızın faydalandıkları sayfa içeriğinin dışındaki diğer içerikleri de incelediklerini gördük.

3 – Takipçilerimizle sıkı bağlar kurduk

Facebook sayfamızın açılmasından çok bir süre geçmemesine rağmen binlerce okurumuz sayfamızı beğenerek bizi sürekli olarak takip etmeyi seçti. Ayrıca Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya alanlarında da kullanıcılarımıza hitap ediyoruz.

4 – Her an aktiflik, her an yenilik

MutfakYolu, Türkiye’nin en kaliteli sunucularında barındırılır. Zaten bunu sayfa hızından da kolayca fark edebilirsiniz. Site editörlerimiz durmaksızın yeni içerikşer eklerken, değerli okurlarımız da tarafımıza içerik gönderirler ve böylece her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Ayrıca site ve sistem geliştiricilerimiz daha iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışırlar.

5 – Sponsorluk Sayfamız

Sponsorluk ve Ortaklık sistemiyle çalıştığımız firmaların yer aldığı bir bölümümüz bulunmaktadır. (Bu bölüm için lütfen Tıklayınız) Daha önce çalıştığımız site sponsorlarımızı asla unutmayız, gerektiğinde hiçbir beklentiye girmeden kullanıcılarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz eski sponsorlarımızın ürün ve hizmetlerini referans olarak göstermekten çekinmeyiz. Tabi ki bu çalışmakta olduğumuz sponsorlarımız için de geçerlidir.

6 – Her ihtiyaca her açıdan yanıt verebilme

MutfakYolu kendisi ile çalışmak isteyen kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt verebilecek kapasitededir. Bu doğrultuda iş ortaklarımızın isteklerine göre çeşitli reklam seçenekleri bulunmaktadır.

 

 

 

Öneri ve Talepleriniz için lütfen aşağıdaki mail yoluyla bizimle iletişime geçiniz.

Sitede Neden Reklam Görüyorum ?

* Reklamlar içeriğin her zaman hızlı, ücretsiz ve kaliteli bir şekilde sunulması için gereklidir.

* Reklamlar kullanıcıların ilgi alanlarına yönelik olarak gösterilir.

* Tanıtım ve reklamlar internetin olmazsa olmazıdır.

 

Son Düzenlenme: 7.01.2018